Dla hoteli i gastronomii - Kasy fiskalne: Gdynia Gdańsk Sopot Trójmiasto

Idź do spisu treści

Menu główne:

Programy
SOGA - oprogramowanie dla gastronomii (wersja podstawowa)
Profesjonalny system usprawniający pracę w każdym obiekcie gastronomicznym, gdzie szybka i sprawna obsługa klienta jest najwyższym priorytetem. 
Cena netto: 1590,- pln
SOHO - oprogramowanie dla hotelarstwa
Nowoczesny system przeznaczony do obsługi hoteli oraz innych obiektów branży hotelarsko – turystycznej należących do segmentu małych i średnich.
Cena netto: od 490,- pln
SOSPA - oprogramowanie dla SPA
Nowoczesny system przeznaczony do obsługi salonów SPA oraz innych obiektów branży kosmetycznej
i odnowy biologicznej należących do segmentu małych i średnich. 
Cena netto: od 1490,- pln
To oprogramowanie przeznaczone do kontroli i prowadzenia gospodarki magazynowej. Poprzez generowanie praktycznych analiz i raportów pomaga w prowadzeniu lokalu. Przejrzysta konstrukcja programu pozwala, by każdy w łatwy i intuicyjny sposób swobodnie się nim posługiwał mając przy tym profesjonalne narzędzie wspomagające zarządzanie magazynem.
Cena netto: od 1690,- pln
To nowoczesny system sprzedaży na ekrany dotykowe. Pracownik obsługuje klienta poprzez intuicyjny interface graficzny bazujący na interaktywnych przyciskach. Dzięki łatwej obsłudze nie wymaga on kosztownych i czasochłonnych szkoleń, a prostota użytkowania połączona z rozbudowaną paletą funkcji gwarantuje, że świetnie sprawdzi się on w pojedynczym lokalu oraz sieci gastronomicznej.
Cena netto: od 1690,- pln
Program dla hoteli CHART. Nowoczesne zarządzanie obiektami hotelowymi
System hotelowy - oprogramowanie dla hoteli CHART dzięki swojej niezawodności, uniwersalności i modułowości, znajduje szerokie zastosowanie w hotelach, pensjonatach, ośrodkach wypoczynkowych i sanatoriach. System z powodzeniem może być stosowany zarówno w małych, jak i dużych obiektach.
Cena netto: od 1690,- pln

Niniejsza oferta jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Do powyższych cen należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego