OPROGRAMOWANIE

PROGRAMY MAGAZYNOWE

PC-Market 7

Program dla sklepu, supermarketu i sieci sklepów.

PC-Market Insoft to program sprzedażowy dla sklepów, supermarketów oraz hurtowni. System usprawnia sprzedaż, ułatwia sprawdzanie stanu rozliczeń z kontrahentami, a także przyspiesza remanent. Łącząc oprogramowanie PC Market z innymi rozwiązaniami, jak np. Konsola Kupca wpierająca zarządzanie centralą, stworzysz kompleksowy program do obsługi średnich i dużych sieci handlowych.

Subiekt GT

Program nowoczesny i przyjazny dla użytkownika system sprzedaży z obsługą magazynów.
 Subiekt GT to nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o firmach, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, rzemieślniczego, itp.

Subiekt nexo

To program kompleksowo wspomagający obsługę sprzedaży w małych i średnich firmach – sklepach, hurtowniach, warsztatach, zakładach usługowych itp. 

 Subiekt nexo to program kompleksowo wspomagający obsługę sprzedaży w małych i średnich firmach – sklepach, hurtowniach, warsztatach, zakładach usługowych itp. Przyjazny, intuicyjny interfejs ułatwia i przyspiesza pracę, a bogata funkcjonalność zaspokoi potrzeby nowoczesnych przedsiębiorców, bez względu na branżę.

DLA HOTELI I GASTRONOMII

SOGA

Oprogramowanie dla gastronomii (wersja podstawowa)

Profesjonalny system usprawniający pracę w każdym obiekcie gastronomicznym, gdzie szybka i sprawna obsługa klienta jest najwyższym priorytetem. 
 

SOHO

Oprogramowanie dla hotelarstwa

Nowoczesny system przeznaczony do obsługi hoteli oraz innych obiektów branży hotelarsko – turystycznej należących do segmentu małych i średnich firm.

SOSPA

Oprogramowanie dla SPA

Nowoczesny system przeznaczony do obsługi salonów SPA oraz innych obiektów branży kosmetycznej
i odnowy biologicznej należących do segmentu małych i średnich. 

GASTRO POS

To oprogramowanie przeznaczone do kontroli i prowadzenia gospodarki magazynowej. Poprzez generowanie praktycznych analiz i raportów pomaga w prowadzeniu lokalu. Przejrzysta konstrukcja programu pozwala, by każdy w łatwy i intuicyjny sposób swobodnie się nim posługiwał mając przy tym profesjonalne narzędzie wspomagające zarządzanie magazynem.

 

GASTRO SZEF

To nowoczesny system sprzedaży na ekrany dotykowe. Pracownik obsługuje klienta poprzez intuicyjny interface graficzny bazujący na interaktywnych przyciskach. Dzięki łatwej obsłudze nie wymaga on kosztownych i czasochłonnych szkoleń, a prostota użytkowania połączona z rozbudowaną paletą funkcji gwarantuje, że świetnie sprawdzi się on w pojedynczym lokalu oraz sieci gastronomicznej.

 

CHART

Program dla hoteli CHART. Nowoczesne zarządzanie obiektami hotelowymi

System hotelowy – oprogramowanie dla hoteli CHART dzięki swojej niezawodności, uniwersalności i modułowości, znajduje szerokie zastosowanie w hotelach, pensjonatach, ośrodkach wypoczynkowych i sanatoriach. System z powodzeniem może być stosowany zarówno w małych, jak i dużych obiektach.